تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15374
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/30 - 10:38
فرماندار شهرستان بیله سوار با اشاره به پیشرفت 95 درصدی پروژه خبر داد؛
افتتاح کتابخانه مرکزی شهرستان بیله سوار در دهه مبارک فجر
فرماندار شهرستان بیله سوار از افتتاح کتابخانه مرکزی این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، آرام حلیم در جلسه ویزه ای که با حضور دکتر رباب عزیزخانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل و مظفری معاون اداره کل راه و شهرسازی استان در این خصوص تشکیل یافته بود با اشاره به اتمام مراحل ساخت و تکمیل کتابخانه مرکزی اردبیل تا اواسط پائیز، تجهیز این کتابخانه را مهمترین اولویت برای راه اندازی کامل این مرکز دانست.

وی، افزود: تاکنون بیش از 18 میلیارد و پانصد میلیون ریال برای ساخت کتابخانه مرکزی بیله سوار هزینه شده، افزود: در سالجاری نیز اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه مهم فرهنگی مصوب شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل نیز با تقدیر از حمایت ها و پیگیری های فرماندار شهرستان بیله سوار، کتابخانه مرکزی بیله سوار را پس از کتابخانه مرکزی اردبیل بزرگترین کتابخانه استان دانسته و گفت: در صورت افتتاح این کتابخانه، شاهد جهش کمی و یکفی قابل توجهی در خدمات فرهنگی و کتابخانه ای به مردم شهرستان بیله سوار خواهیم بود.

دکتر رباب عزیزخانی، مردم مرز نشین شهرستان بیله سوار را شایسته بهترین خدمات از طرف مسئولین ذکر کرده و افزود: این منطقه مرزی، باید تا حد توان از لحاظ زیرساخت های فرهنگی تقویت و حمایت شود.

وی، با اظهار امیدواری نسبت به اتمام مراحل ساخت کتابخانه های مرکزی سایر شهرستانهای استان، اعتبارات تخصیص یافته از طرف فرمانداری ها و مشارکت خیرین فرهنگ دوست را دو منبع عمده مالی برای ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی کتابخانه ای عنوان کرده و تصریح نمود: انشاءالله در آینده نزدیک شاهد شروع مراحل ساخت کتابخانه عمومی روستای انجیرلو شهرستان بیله سوار خواهیم بود.

معاون اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در این جلسه، ضمن تمجید از همت پیمانکار پروژه در ساخت و تکمیل کتابخانه مرکزی اردبیل، از پیشرفت عمرانی 95 درصدی این کتابخانه خبر داد.

مظفری، تجهیز کتابخانه را گام بعدی برای راه اندازی نهائی آن ذکر کرده و اظهار داشت: کتابخانه مرکزی بیله سوار، یکی از مهمترین پروژه های فرهنگی استان بشمار میرود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر