تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15299
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/15 - 15:21
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قبلی و جدید سپاه ناحیه بسیج شهرستان اردبیل با حضور مقامات و مسئولان نظامی، قضائی و دولتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قبلی و جدید سپاه بسیج شهرستان اردبیل برگزار شد.

 

 

در این مراسم سرهنگ پاسدار عبدی فرمانده سابق سپاه ناحیه اردبیل در ابتدای این مراسم با تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مسئولان شهرستانی و مردم شهرستان اردبیل  گفت: خوشحالیم توانسته ایم در مدت سه سال خدمت در این شهرستان اگر کاری بوده و در توان داشته ام، انجام داده ام.

سرهنگ پاسدارعبدی افزود: مهمترین رسالت و وظیفه سپاه حفظ امنیت و آرامش کنونی کشور است و خوشبختانه در شهرستان اردبیل مردم در تامین و ایجاد این امنیت همواره در کنار سپاه بوده اند.

 

سردار مستعد جانشین سپاه حضرت عباس(س) با تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ عبدی فرمانده سابق سپاه ناحیه اردبیل گفت: امروز قدرت و اقتدار سپاه در جهان دیده می‌شود و دشمنان اسلام می‌دانند اگر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهند جوابی خواهند گرفت که در طول تاریخ ندیده اند.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع)ا ستان با بیان رشادت های مدافعان حرم افزود: اکنون که تیپ 37 پیاده سپاه حضرت عباس (ع) در ارتفاعات سه هزار متری در نقطه صفر مرزی منطقه شمال غرب کشور در کنار مرزبانان میهن اسلامی از مرزهای سرزمینی جمهوری اسلامی دفاع می کنند ما در آسایش و امنیت کامل در حال زندگی هستیم.
وی امنیت موجود در کشور را در نتیجه حضور مردم در تمامی صحنه های مختلف عنوان کرد و افزود: امنیت پایداری که در کشور وجود دارد، زمینه آن خود مردم هستند.

 

 جانشین سپاه حضرت عباس(س) با بیان نعمت امنیت در داخل مرزهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن در حال محاسبه هست و اگر بداند که در حمله به جمهوری اسلامی پیروز خواهد شد لحظه ای بر تصمیم خود درنگ نمی کند .

 

سردار مستعد افزود: سپاه در عرصه های مختلف عمرانی و سازندگی نیز یک سدشکن بوده و در بحث پروژه های بزرگ عمرانی، اقتصادی، ساخت سدهای بزرگ و در ایجاد اشتغالزایی و رفع محرومیت زدایی بسیار موفق عمل کرده است.

 


در این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ پاسدار عبدی قدردانی و سرهنگ حسن دهقانی نیا به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل معرفی و منصوب شد.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
برچسب‌ها: 
ارسال نظر