تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15192
تاریخ انتشار: د, 1396/05/23 - 11:50
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل در گفتگو با آذرسلام/
تعداد 700 از بسیجیان محلات به مناطق عملیاتی شمالغرب اعزام شدند
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور متشکل از 700 نفر از بسیجیان زن و مرد محلات اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ پاسدار عبدی اظهار داشت: نخستین کاروان راهیان نور خواهران بسیج محلات و مساجد استان اردبیل به استعداد 250 نفر و در قالب 5 دستگاه اتوبوس صبح امروز از شهرستان اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.
سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه 250 نفر از بسیجیان محلات و مساجد شهرستان اردبیل در این کاروان حضور دارند گفت: اعضای این کاروان به مدت 2 روز از یادمان های شهدای مناطق عملیاتی شمالغرب کشور بازدید خواهند کرد.
وی با بیان اینکه طی دیروز و امروز بیش از 700 نفر از بسیجیان بانوان و مردان محلات و مساجد اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شده اند، افزود: امیدواریم با این حرکت فرهنگی بتوانیم گام های موثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.
سرهنگ عبدی با اشاره به اینکه شهدا برای اعتلای انقلاب اسلامی جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و خالصانه با دشمن بعثی جنگیدند، گفت: این برنامه عظیم فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنا شدن نسل های بعدی انقلاب با مجاهدت ها و جانفشانی های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی انجام می شود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر