تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15168
تاریخ انتشار: د, 1396/05/16 - 15:49
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
رفع مشکلات جامعه نیازمند برنامه‌ها و کارهای اثربخش است
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: همه و بویژه بسیجیان باید با برنامه‌ها و کارهای اثربخش از مشکلات جامعه بکاهند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار جلیل بابازاده امروز در ششمین جشنواره مالک اشتر اردبیل، با تاکید بر حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، اظهار داشت: همه و بویژه بسیجیان باید با برنامه‌ها و کارهای اثربخش از مشکلات جامعه بکاهند.

وی با بیان اینکه بر اساس سرشماری سال 95، شاهد کوچ و کم شدن جمعیت روستایی هستیم، گفت: بیشترین کوچ جمعیت مربوط به شهرهای کوثر و گرمی و نیر استان اردبیل  است.

بابازاده تصریح کرد: باید طوری برنامه ریزی کرد که روستاییان کوچ به شهرها را به زندگی در روستاها ترجیح دهند.

وی تاکید کرد: با محرومیت‌ زدایی، ایجاد اشتغال و دادن امید به روستاییان باید جلوی کوچ روستاییان را بگیریم که در این راستا سپاه اقدامات خوبی داشته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، با اشاره به اینکه برخی نبود امکانات و محرومیت را علت عدم موفقیت خود عنوان می‌کنند، گفت: با امیدواری و داشتن روحیه انقلابی میتوان پله‌های ترقی را طی کرد همانطور که خواهران قهرمان منصوریان در یک خانواده فقیر توانستند علاوه بر فعالیت در تیم ملی در رده جهانی نیز بدرخشند و افتخار ملت ایران باشند.

در این جشنواره از رده‌ها و سازمان‌های موفق، منتخبین پایگاه‌ها، حوزه‌ها و ناحیه، کانون و گروهای جهادی و بسیج سازندگی استان اردبیل تجلیل شد.

منبع:سبلان ما

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر