تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 15165
تاریخ انتشار: ي, 1396/05/15 - 14:56
مدیرعامل کارخانه آب معدنی واتا در دیدار با رئیس ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم استان اردبیل گفت: هرچند در جبهه مقاومت نیستیم اما سقایی آنان افتخاری بوده که نصیب ما شده است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، رئیس ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم دفتر نمایندگی استان اردبیل و مدیرعامل کارخانه آ بمعدنی واتا دیدار کردند.

سید شفیع حسینی رئیس ستاد پشتیبانی و حمایت از مدافعان حرم نمایندگی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از 5 سال هست که با تروریست داعشی تکفیری جنگ ادامه دارد و اکنون اعتراف می کنند که نباید با ایران درگیر می شدیم.

حسینی گفت: خنده مردم در دور کردن غبار غم و برقراری ثبات و آرامش ارمغان شجاعت و مردانگی مدافعان حرم بوده و هرجا پای ملت و مردم باز شده پیروزی و نتیجه قطعی شده است.

وی افزود: در دوران جنگ نیز مردم سنگ تمام گذاشتند و حتی یک قلم از رسانه ها بر علیه جنگ و کشور مطلبی ننوشتند و این اتحاد ماندگار است.

رئیس ستاد مدافعان حرم با اشاره به اینکه گذشتن از مال و اموال برای عده ای خیلی سخت هست اما در عین حال خیرینی وجود دارد که کمک های بزرگی را بدون آنکه نامی از آنها برده شود به مدافعان حرم داشته اند افزود: مجموعه کارخانه واتا و مدیران آن همیشه سخاوتمندانه کمک های مالی و غیر مالی حمایت خود را دریغ نکرده اند.

حسینی از مسئولان و مدیران کارخانه آب معدنی واتا در استان اردبیل که در مراسم های استانی و ملی اسلامی و مذهبی پشتیبان برنامه ها بوده اند قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: با وجود آنکه استان و مردم استان اردبیل درآمد پایینی دارند اما با توجه به عشق و ارادت به اهل بیت(ع) بالاترین جایگاه کمک جیهه مقاومت اسلامی را داشته اند و غیرت و وطن دوستی ملت ما حزب و جناح سیاسی نمی شناسد.

رئیس ستاد مدافعان حرم اردبیل با اشاره به اینکه دشمن دائماً در فکر شیطنت بوده افزود: آلمان شرقی و غربی واحد شد اما تمایلی ندارند کره شمالی و جنوبی واحد بماند و مدام بر تحزیه قومیت ها و مناطق قومیت نشین ایران می دمند.

ناصر رئیسی مدیرعامل و مالک کارخانه آب معدنی واتا در استان اردبیل آب را نعمت الهی و احسان امام حسین(ع) برشمرد و تصریح کرد: هرچند در جبهه مقاومت اسلامی در کنار سربازان مدافعان حرم نیستیم اما سقایی آنان افتخار ابدی است.

وی گفت: لذتی که در احسان و کار خیر وجود دارد قابل وصف نیست و یک لوله آب معدنی نیز برای استفاده عموم و بصورت رایگان در خارج از محوطه کارخانه قرار داده شده است.

ناصر رئیسی مدیرعامل و مالک کارخانه آب معدنی واتا بر آمادگی این مجموعه در تامین بخشی از آب معدنی مدافعان حرم و کمک مالی مستمر اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر