تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14863
تاریخ انتشار: ش, 1396/03/27 - 10:06
به منظور توسعه فعالیت¬های مشترک، تفاهم¬نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان اردبیل و معاونت پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل افزود: این تفاهم­نامه در راستای تقویت فرهنگ مشارکت و گسترش همکاری در زمینه ­های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از طریق تعامل پویا و سازنده با دانشگاه­ها و مراکز علمی به ویژه دانشگاه ما در استان منعقد شده است.

مهران اوچی اردبیلی برگزاری کارگاه، دوره­ آموزشی، سمینار، همایش، نمایشگاه و ­نشست­ های تخصصی مشترک را از برنامه­ های پیش بینی شده در این تفاهم­نامه عنوان و خاطرنشان کرد: همکاری در تألیف کتاب و نشریّات علمی- آموزشی، انجام  پروژه­های علمی و پژوهشی و کاربردی کردن دستاوردها، هدایت و حمایت از پایان­ نامه­ های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، تبادل و استفاده از تجارب یکدیگر، ارائه خدمات مشترک علمی، آموزشی از مفاد این تفاهم­نامه است.

وی با اشاره به پیگیری و اجرای مفاد تفاهم­نامه افزود: به این منظور کمیت ه­ای مشترک تشکیل خواهد شد تا زمان انجام برنامه­ ها و توسعه همکاری در زمینه­ های جدید را مورد بررسی قرار دهد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر