تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14785
تاریخ انتشار: پ, 1396/03/18 - 01:02
تودیع و معارفه رؤسای سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل برگزار شد
بغض دشتی در مراسم تودیع/مصطفی قهرمانی مدیر جدید
مراسم تودیع و معارفه رؤسای سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشوری درتالار بیضا اردبیلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با حضور مدیران دستگاه های و نهادهای فرهنگی هنری و معاونت های سپاه در تالار بیضای اردبیلی برگزار شد.

سرهنگ پاسدار عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه استان و فرمانده ناحیه بسیج شهرستان اردبیل اظهار داشت: به تعبیر رهبر انقلاب درخشش جامعه با هنر بوده و این هنر است که به انقلاب عمر می بخشد.

وی افزود: هنر و فرهنگ برترین و موثرترین ابزار برای نهادینه کردن ایده ها و ارمان های نظام و انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل در پایان با تجچلیل از خدمات ایثارگرانه و شایسته عظیم دشتی رئیس قبلی سازمان بسیج؛ برای مدیر جدید و جوان مصطفی قهرمانی ارزوی موفقیت کردند.

 

در ادامه این مراسم عظیم دشتی با قرار گرفتن در جایگاه سخنرانی که بغض عمیق دقایقی مانع سخنرانی وی شد اظهار داشت: از پدر و مادم که مرا با حلال و حرام اشنا کرد و لقمه حلال را یادم دادند قدردانی می کنم.

رئیس قبلی سازمان بسیج هنرمندان با بیان اینکه هیچ وقت خاطره زمان اعزام به جبهه و جملات پدر و مادرم را فراموش نمی کنم که گفتند <در راه امام حسین و اصحاب او قربانی می فرستم> ادامه داد: از ارائه گزارش معذورم زیرا هر انچه که انجام دادیم برای خدا بوده و از آن اگاه است.

رزمنده دوران دفاع مقدس با یادی از مناطق جزیره مجنون - هویزه و شلمچه خاطر نشان ساخت: امروز قلب مادران و پدران شهید که هر روز بی تابی می کنند همچون این مناطق معنوی هستند.

سرهنگ پاسدار عظیم دشتی در پایان برای مصطفی قهرمانی مدیر جدید ارزوی توفیق و وعده همراهی داد.

در ادامه مراسم شاعر معروف آذری استان متخلص به قارتال قصیده ای در مدح خدمات رئیس سازمان قبلی بسیج هنرمندان سرود و در پایان هدایا و لوحی از طرف رئیس کل سازمان بسیج کشوری دکتر منتظر نظام و دیگر مدیران استانی به وی اهدا شد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر