تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14746
تاریخ انتشار: د, 1396/03/15 - 12:09
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی اردبیل به تهران ۳ کشته برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، افشین فتحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه صبح روز گذشته در اثر واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی اردبیل در مسیر جاده ابهر، تاکستان 3 نفر از سرنشینان آمبولانس دچار سانحه شدید شده و فوت کردند.

وی با اشاره به جزئیات اعزام افزود: بیماری به علت خونریزی وسیع مغزی ناشی از پارگی آنوریسم به بیمارستان علوی مراجعه می‌کند و با هماهنگی به عمل آمده برای نجات جان بیمار قرار بوده ساعت 8 صبح روز گذشته در بیمارستان امام خمینی(ره) تهران مورد عمل جراحی قرار گیرد به همین دلیل شب گذشته بلافاصله اکیپ درمانی سریعا آماده و اعزام می‌شود.

فتحی بیان کرد: براساس آخرین جزئیات واصله با کمال تاسف و تاثر در این سانحه دلخراش بیمار اعزامی، راننده آمبولانس و پرستار اعزامی با 28 سال سابقه خدمت حین انجام وظیفه در محل فوت شده‌اند و یک نفر همراه بیمار در بیمارستان ابهر بستری هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: به دنبال این اتفاق یک اکیپ از معاونت درمان دانشگاه برای تسریع در هماهنگی امور، پیگیری وضعیت مصدوم حادثه و انتقال فوت شدگان به استان قزوین حرکت کردند که امیدواریم با اقدامات درمانی همراه  بیمار صحت و سلامتی خود را به دست آورد.

وی اظهار کرد:‌ اسامی فوتی‌های واژگونی آمبولانس علوم پزشکی اردبیل شامل لطف‌اله شیرین زبان پرستار با 28 سال سابقه کار در اورژانس علوی، مالک حقی راننده آمبولانس از مرکز امام اردبیل و بیمار فوتی خانم قربانی است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر