تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14441
تاریخ انتشار: د, 1396/01/28 - 09:34
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
جریمه 46 میلیون تومانی برای شرکت خدمات زیارتی - سیاحتی در مشگین شهر
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از حکم محکومیت تعزیر یک شرکت خدماتی سیاحتی، زیارتی در شهرستان مشگین شهر به مبلغ نزدیک به 46 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: بر اساس گزارش مردمی واصله از 150 نفر ازاهالی شهرستان مشگین شهر مبنی بر اخذ مبلغ اضافی توسط یک شرکت خدماتی، سیاحتی، زیارتی از یک کاروان زیارتی عازم کربلا پرونده ای در این خصوص تشکیل شد، با ارجاع گزارش موضوع جهت انجام تحقیقات و تکمیل گزارش به اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره حج و زیارت این شهرستان ارجاع گردید. پس از انجام تحقیقات لازم و اعلام نتیجه گزارش از سوی ادارات مربوطه محرز شد که این شرکت فاقد مجوز فعالیت، اقدام به اخذ مبلغ اضافی به مبلغ یک میلیون و 30 هزار ریال از هر نفر زائر مبادرت کرده است.

عضو شورای عالی قضایی استان اردبیل افزود: با تکمیل گزارشات موضوع در شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان مشگین شهر مورد رسیدگی واقع و مدیر این شرکت بر اساس مواد 2 و 54 قانون تعزیرات حکومتی مصوب 1367 مجمع تشخیص مصلحت نظام به پرداخت مبلغ 304 میلیون و 880 هزار ریال جزای نقدی درحق دولت و مبلغ یکصدو پنجاه و دو میلیون و 440 هزار ریال در حق جمیع شاکیان خصوصی از بابت جبران خسارت وارده محکوم شد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر