تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14406
تاریخ انتشار: ي, 1396/01/20 - 15:18
در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل برگزار شد؛
دیدار فعالان بسیج رسانه و معاون سازمان ورزش و جوانان + جزئیات گفتگو
در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی والیبال برای اولین بار در اردبیل فعالان بسیج رسانه با معاون ورزش و جوانان این استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مسئول بسیج رسانه و تعدادی از مدیران مسئول پایگاه های خبری و تحلیلی و خبرنگاران در آستانه برگزاری مسباقات آسیایی والیبال در اردبیل با محمدرضا برادران معاون ورزش سازمان ورزش و جوانان دیدار و تبادل نظر کردند.

در این دیدار سرهنگ پاسدار ایمانعلی لطفی مسئول بسیج رسانه سپاه استان اردبیل با اشاره به اهمیت این مسابقات از جنبه معرفی فرهنگ استان و مدنیت آن اظهار داشت: بسیج رسانه استان با تمام ظرفیت هایی که دارد برای هرچه بهتر و باشکوهتر نشان دادن برگزاری و روند مسابقات تا اختتامیه در کنار سازمان ورزش و جوانان خواهد بود.

لطفی کسب موافقت مسابقات آسیایی والیبال در اردبیل را افتخاری برای استان دانست و افزود: این نشان می دهد که استان دارای چنین ظرفتیت هایی بوده و همچنین از اذعان و قبول آسایش و امنیت ایران و استان اردبیل در دیدگاه کشورهای منطقه حکایت دارد.

سرهنگ پاسدار لطفی با تاکید بر دفاع از جایگاه ایران در تامین امنیت و آسایش در جهان ادامه داد: مقاومت و وحدت کلمه راه سعادت است.

وی در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود بر اهتمام و تمرکز و برجسته شدن نقاط قوت برگزاری مسابقات از سوی رسانه ها تاکید کرد و اظهار داشت: مسابقات آسیایی والیبال در اقتصاد و معرفی گردشگری استان به کشورهای منطقه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و فرصت مناسبی برای معرفی تمدن اسلامی است.

در ادامه دیدار تعدادی از فعالان رسانه و مسئول بسیج رسانه استان اردبیل با محمدرضا برادران معاون ورزش سازمان ورزش و جوانان استان اردبیل که به نمایندگی از رئیس سازمان ورزش حضور داشت از اعلام آمادگی و تعامل بسیج رسانه قدردانی کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات اسیایی والیبال اولین تجربه کاری استان بوده و تامین و برقراری آرامش و امنیت از هر جنبه ای بویژه فضای مجازی و رسانه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه رشته و مسابقات ورزشی والیبال خاص بوده و از طرفی هیچ کدام از استانها تاکنون چنین برنامه ای نداشته و میزبانی استان اردبیل برای اولین بار بوده تاکید کرد: کاستی های احتمالی بدور از جو سازی باید مدیریت شده تا در برنامه های آتی برای رفع آن تلاش کرد.

برادران در ادامه در باره زمان و تعداد کشورهای شرکت کننده در مسابقات آسیایی والیبال گفت: این مسابقات بین 11 کشور آسیایی از جمله چین - چین تایپه - ژانپن – قزاقزستان – پاکستان - سریلانکا و دیگر کشورها در سن زیر 23 سال برگزار و با شروع این رقابت ها بین ایران - پاکستان در تاریخ 11 اردیبهشت در نوزدهم این ماه به کار خود پایان خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه اولین دیدار در سالن رضازاده برگزار خواهد شد خاطر نشان ساخت: دیدار مسابقات در تاریخ 14-15-16  در سالن 2هزار نفری شهید آسمانی برگزار خواهد شد و ادامه مسابقات به سالن رضازاده باز خواهد گشت.

برادران در باره برنامه میزبانی و اسکان تیم ها گفت: با همکاری پایانه حمل و نقل استان در جابجایی و نقل و انتقال؛ مسافرین در هتل های سرعین و اردبیل اسکان خواهند یافت و تمام تمهیدات لازم فراهم شده است.

معاون ورزش سازمان ورزش و جوانان استان اردبیل از حضور مسئولانی از فدراسیون والیبال در استان در تاریخ 30فروردین خبر داد و گفت: از آنجا که این دیدار مهم حساس بوده و دو تیم اول و دوم به مسابقات جهانی راه خواهند یافت، در این جلسه ارزیابی های نهایی و هم اندیشی جمع بندی خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار آذرسلام در باره صدور IDکارت خبرنگاران برای حضور و پوشش مسابقات گفت: هم اکنون روابط عمومی با اخذ مدارک مقدمات صدور کارت از تهران را انجام می دهد و نسبت به تعدد خبرنگاران مرکز استان محدودیتی اعمال نشده است. کانال تلگرامی مرتبط با مسابقات آسیایی والیبال نیز راه اندازی شده که موارد لازم اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر