تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 14028
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/23 - 10:15
انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نمین 7 قطعه زمین برای ایجاد کتابخانه های عمومی اهداء کردند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، جعفر نوع خواه در این جلسه با تقدیر از همت اعضای انجمن، ساخت و تجهیز کتابخانه عمومی بوستان در روستای نیارق نمین را نمونه ای از همت دولت و مشارکت خیرین در یک پروژه عمرانی فرهنگی برشمرده و اظهار داشت: این کتابخانه در زمین اهدایی مردم و از محل اعتبارات دولتی ساخته و تجیهز شده و با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) تکمیل شد.

وی، مشارکت خیرین را محدود به حوزه ساخت و تکمیل ندانسته و افزود: نیکوکاران می توانند در زمینه خرید و اهدای کتاب، تجهیز کتابخانه ها، تأمین مالی برنامه های فرهنگی کتابخانه ها و اهدای زمین نیز مشارکت داشته باشند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین نیز در این جلسه اظهار داشت: در طول سالجاری، 7 قطعه زمین توسط خیرین جهت ساخت کتابخانه عمومی به این اداره اهدا شده است.

محمد فتحی، برآورد مالی کمک های خیرین را 4 میلیارد ریال اعلام داشته و افزود: در حال تدارک و اماده سازی شرایط برای برگزاری جشنواره خیرین کتابخانه ساز شهرستان نمین هستیم.

قابل ذکر است که در ابتدای این جلسه، یحیی عسگری مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نمین نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته، خیرین نیکوکار شهرستان نمین را جزو کسانی برشمرد که هیچ وقت حوزه فرهنگ و کتابخانه های عمومی این منطقه را تنها نگذاشته اند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر