تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13987
تاریخ انتشار: د, 1395/10/13 - 15:06
معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از ساماندهی وانت بارها و میوه فروشان سیار در 4 نقطه از شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، شهرام لازمی زارع با اشاره به اینکه توجه به بهبود زیبایی بصری شهری در سلامت روان همشهریان نقش موثری دارد اظهار داشت: در همین راستا شهرداری اردبیل در تلاش است تا اقدامات اساسی در جهت بهبود وضعیت شهری از نظر زیبایی و همچنین اثرات جانبی آن در زندگی شهروندان انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از زوائد بصری که امروزه در شهر اردبیل شاهد آن هستیم وجود میوه فروشان سیار در نقاط مختلف و پرتردد سطح شهر است که نارضایتی اقشار مختلف از شهروندان اردبیلی و ایجاد مشکلات ترافیکی را در پی داشته است.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل تصریح کرد: کمبود اشتغال در سطح شهر موجب افزایش قابل توجه میوه فروشان سیار درنقاط مختلف شهر اردبیل است که ممانعت بی برنامه با این معضل خود معضلی بزرگ در پی خواهد داشت. است .

لازمی زارع اظهار کرد: اقدامات انجام شده از طریق شهرداری اردبیل در جهت رفع سد معبر توسط کسبه نیز در مسیرهایی همچون حد فاصل میدان امام حسین و پیرعبدالملک و همچنین میدان امام حسین (ع) به سمت میدان مبارزان با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی استان اردبیل با موفقیت به پایان رسید که ساماندهی مسیرهای مشخص شده در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد.

وی گفت: از جمله برنامه های مهم شهرداری اردبیل ساماندهی این میوه فروشان سیار است که در این راستا احداث بازارچه های روز در چهار منطقه شهر اردبیل است.

لازمی زارع در پایان افزود: طرح میوه فروشان سیار پس از مذاکرات با معاونت ها و سازمانهای مربوطه از اواخر سال جاری آغاز می شود.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر