تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13981
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/12 - 14:39
مدیرکل تعزیرات استان اردبیل از جریمه 4 میلیون تومانی شرکت تولید همبرگر در استان خبر داد و گفت: اکثر سوسیس و کالباس ها از اجزای غیر قابل مصرف دامها تولید می شود.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، حسین نجف زاده از رسیدگی وصدور حکم یک پرونده بهداشتی خبر داد و اظهار داشت: براساس گزارش واصله از سوی بازرسین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مبنی بر اینکه در بررسی های بعمل آمده محرز و مشخص گردید که یک شرکت تولید همبرگر در استان اقدام به تولید همبرگر بدون رعایت فرمول ساخت ( استفاده از مرغ و بافت های غیرمجاز غضروف شامل غضروف فوقانی دستگاه تنفسی به ویژه نای و نیز تولید محصل دارای نشاسته بیش از حد استاندارد استفاده کرده است.

عضو شورای قضایی استان افزودند: با ارسال گزارش به تعزیرات حکومتی موضوع در شعبه ویژه تخصصی بهداشت تعزیرات حکومتی موردرسیدگی واقع و کارخانه متخلف به پرداخت چهل میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد.

نجف زاده همچنین ضمن توصیه شهروندان به پرهیز جدی از مصرف سوسیس و کالباس های موجود در بازار اعلام کرد: اکثریت سوسیس و کالباس های موجود در بازار از بی کیفیت ترین اجزاء دام ها و مرغهای کشتار شده تهیه می شود که بسیاری از آنها برای سلامتی افراد مضر هستند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر