تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13970
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/09 - 13:57
رئیس ستاد کشوری 9دی در سفر به اردبیل:
آزادی سران فتنه مساوی با خطر امنیتی برای کشور است
رئیس ستاد کشوری 9 دی در سفر به اردبیل حصر خانگی را حد اقل مجازات در قبال جرممشهود دانست و گفت: سران فتنه قصد فتنه جدید داشته و آزادی آنان برای کشور و نظام خطر امنیتی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، دکتر علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی در اجتماع بزرگ مردم اردبیل در مصلی این شهر که ساعت 10 صبح امروز به منظور گرامیداشت حماسه 9 دی سال 88 برگزار شد، با اشاره به حوادث رخ داده در طول انقلاب، نقش و درایت رهبری را در عبور از بحران های خطرناک و پیچیده که منجر به تشکیل یک جبهه وسیع بر علیه استکبار شده، اظهار داشت: حماسه نهم دی ماه 88 یک الگوی بی نظیر برای مردم ایران، انقلاب و تهدید های جدید است.

دکتر نائینی افزود: جمعیت عظیمی روز نه دی در بسیاری از استانها به میدان آمدند در حالی که تصویر هیچ یک از کاندیدهای ریاست جمهوری و بنر یا پلاکاری از آنان را در دست نداشتند گویای محافظت و صیانت از نظام، انقلاب و دست آوردهای شهدا بود طوری که اقدام مردم عاشورایی و قاطعانه بود.

وی ادامه داد: انتخابات 88 با اقتدار و مشارکت بالای 80 درصدی برگزار شد که به نوبه خود استثنایی بود، متاسفانه بعد از آن دروغ تهمت و افترا را به راه انداختند و انتخابات را از قبل مهندسی شده عنوان کردند در حالی که بهانه ای بیش نبود.

رئیس ستاد کشوری حماسه 9 دی در سفر به اردبیل گفت: هم خودشان و هم برخی نخبگان سیاسی با سوابق سیاسی طولانی استحاله شدند و زمینه نفوذ، فروپاشی و دوقطبی نظام رافراهم کردند.

وی گفت: برخی از نخبگان با سابقه سیاسی، با غرب پیوند خوردند و با رسانه های غربی، سرویس های جاسوسی، سفارت خانه ها همراه شده و فرصت نفوذ را دادند که مسلماً در چنین مواقعی فتنه ها راه می افتد.

وی گفت: شاهدیم برخی از نخبگان از مکتب امام و انقلاب فاصله گرفته اند.

او گفت: فتنه بعد انتخابات 88 هزینه های زیادی بر دست نظام گذاشت که از جمله آن خدشه دار شدن دموکراسی مردمی این نظام، راه اندازی بی ثباتی و آشوب در کشور، خدشه دار شدن امنیت و آرامش کشور، جری شدن و امیدوار شدن دشمن به مستعد بودن نظام برای مقاصد شوم امنیتی و سیاسی که در نهایت آشکارا به میدان امدند و برای سقوط این نظام دل بستند.

سردار علی محمد نائینی اظهار داشت: بزرگترین چالش نظام را در این ایام سپری کردیم و این در حالی بود که نیمی از انقلاب های رنگی و مخملی در جهان سقوط کرده اند و این برنامه در بیش از 25 کشور طرح ریزی شده است.

علی محمد نائینی رئیس ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی کشور در اجتماع بزرگ مردم اردیبل گفت: مهار فتنه برنامه ریزی شده بدون حضور مردم ممکن نبود.

وی با اشاره به دست آوردهای حماسه مردمی 9 دی سال 88 گفت: قدرت بسیجی گری و عمق بصیرت مردم، وحدت جامعه، تبدیل امید و باور دشمن به فروپاشی به یاس و ناامیدی، عیان شدن مرز خودی و غیر خودی ها و مشخص شدن سیاستمداران و نخبگان واقعی دلسوز و پای کار از دیگران از نتایج مهم بود.

وی با اشاره به فرموده رهبری مبنی بر واکسینه شدن نظام در 9 دی گفت: خواص بی بصیر ت، دنیا طلب و جاه طلبان از هم شناخته شدند و همه این ها ثبت شده است.

نائینی مهمترین بخش حماسه 9 دی را پیوند جدید و محکم مردم انقلاب با رهبر خود دانست و افزود: امروز برخی از نخبگان سیاسی و رسانه های آنها از غیر قانونی بودن حصر به جهت بدون محاکمه بودن سخن می گویند در حالی که طبق اصل 176 شورای عالی امنیت ملی در جهت حفظ امنیت ملی این تصمیم را گرفته و این یک اقدام تامینی است در حالی که در طول تاریخ یک جنایتکار جنگی و سران جنایت کار رژیم پهلوی که جرمشان مشهود بود و بر اساس نظر امام در جلد6 صحیفه نور صفحه 460 فرموده است: «محاکمه مجرم معنی ندارد زیرا جرم او مشهود بوده و متهم نیست ».تاکنون روشهای نرم در قبال سران فتنه پیش گرفته شده است.

این سردار سپاه تصریح کرد: سران فتنه بعد از فتنه 88 دنبال هدف و فتنه جدیدی بودند که شورای عالی امنیت ملی حداقل مجازات را انتخاب و حصر خانگی را اعمال کرد، در غیر اینصورت خطر امنیتی از سوی این افراد مجدداً وجود داشت و اکنون وجود دارد.

سردار نائینی یادآور شد: به بهانه و دست آویز کردن تقلب دم از بیداری اسلامی زدند اما آشوب به راه انداختند و اکنون نیز بعد از خنثی شدن این فتنه دشمن سرجای خود ننشسته و دلایل شکست خود را برای چالش جدید تحلیل و مطالعه می کند.

وی تاکید کرد: امروز بیش از گذشته مسئولین نیاز به بصیرت و نصیحت دارند و خطر استحاله شدن روحیه جهادی و انقلابی با هدف نفوذ و ناامید کردن مسئولین و مردم وجود دارد.

نائینی در پایان تاکید کرد: امروز کشور ما بیش از گذشته به سیاست مداران هوشمند، انقلابی، با بصیر که قدرت این نظام را می فهمد و در جنگ روانی دمشن خود را نمی بازد به شدت نیاز دارید و ملت نیز لحظه به لحظه اقدام ضروری را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر