تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13968
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/08 - 18:34
سالن ورزشی 9 دی با نام شهید مدافع حرم مهندس علی آقایی در اردبیل افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سردار جلیل بابازه در مرسام افتتاح سالن ورزشی 9 دی که بنام شهید مدافع حرم علی اقایی در خیابان شهید صیاد شیرازی و در حوزه استحفاظی حوزه سه بسیج شهری برگزار شد اظهار داشت: هدف از ایجاد سالن های 9 دی پر کردن اوقات فراغت جوانان بمنظور دوری از اعتیاد ولنگاری و تبعات آن است.

 

 

فرمانده سپاه استان با اشاره به سفر استاندار اردبیل از همکاری و حمایت مسئولان و سازمان بسیج قدردانی کرد و افزود: تمام پیشرفت ها و توسعه ها مرهون خون پاک شهدا است.

سرهنگ پاسدار عبدی نیز در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهید مدافع حرم مهدس علی آقایی اظهار داشت: همه شهدای مدافع حرم از جمله شهدای مدافع حرم استان اردبیل افتخار جهان اسلام کشور و این استان هستتند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل با بیان اینکه خون بر زمین ریخته شده شهدای مدافع حرم در دفاع از حرم حضرت زینب(س) با خون شهدای کربلا عجین شده است ادامه داد: مدافعین حرم به تقلید از حضرت عباس(ع) در دفاع از بارگاه و آبروی حرم حضرت زینب(س) ندای کلنا عباسک یا زینب دادند و خود را به کاروان شهیدان کربلا رساندند.

 

وی گفت: شهدا برای ملت، کشور، نظام امنیت ایجاد کردند.

 

وی در پایان بر حضور آحاد مردم در همایش بزرگ 9 دی در مصلی اردبیل که فردا برگزار می شود تاکید کرد و آن را میثاق دوباره به رهبر انقلاب شهدا دانست.

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
برچسب‌ها: 
ارسال نظر