تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13883
تاریخ انتشار: س, 1395/09/16 - 12:34
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل مطرح کرد/
انتقاد از تبعیض در برگزاری کنسرت ها و یادواره شهدای هنرمند
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل از برگزاری یادواره 17 شهید هنرمند در مشگین شهر خبر داد و گفت: به جهت درآمدزایی برای برگزاری کنسرت همه متحد می شوند اما برای برگزاری یادواره شهدای هنرمند بهانه تراشی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام،  عظیم دشتی گفت:در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) پنجمین یادواره 17 شهید هنرمند مشگین شهر برگزارمی شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در جلسه مدیران انجمن های هنری وادبی سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت، روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه جهانی در میان فاراد جامعه اسلامی تقویت می کند.

مشاور هنری فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل  با گلایه از دستگاه های فرهنگی هنری استان در عدم یاری برگزاری یادواره های شهدای هنرمند و سرکشی به خانواده های معظم شهدا افزود: "کاش آنطوریکه برای برگزاری یک کنسرت موسیقی که مجموعه ای از دستگاه های هنری و فرهنگی دست به دست هم می دهند و یکدیگر را یاری می کنند برای برگزاری یادواره های شهدای هنرمند هم این دوستان دست ما را می گرفتند! البته آنها حق دارند چون اینجا باید هزینه کنند ولی برگزاری کنسرت به یک منبع در آمد تبدیل شده است".

دشتی در ادامه افزود: ما با دیگران کاری نداریم که چه فکر در سر می پرورانند و چه اهدافی را دنبال می کنند ولی عهدی که با شهدا بسته ایم تا آخرین نفس و اخرین قطره خونمان برسر عهد خود خواهیم بود و در این  راستا نیم قدمی هم به عقب بر نخواهیم برداشت.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان در بخش پایانی سخنان خود گفت: به منظور پاسداشت یاد وخاطره  هنرمندان شهید شهرستان مشگین شهر و تکریم از صبر و پایداری خانواده های آنها پنجمین یادواره 17 شهید هنرمند آن شهرستان با مشارکت بنیاد شهید وامورایثارگران، ناحیه مقاومت بسیج سپاه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و سازمان بسیج هنرمندان استان روز چهارشنبه هفدهم آذر ماه در مجتمع فرهنگی وهنری اندیشه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر