تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13862
تاریخ انتشار: ش, 1395/09/13 - 10:31
پس از آذرسلام، روزنامه سراسری اقتصادی آسیا منتشر کرد/
کارشکنی برای سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری سقزچی نیر در اردبیل
به دنبال انتشار خبری در پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام، روزنامه سراسری اقتصاد آسیا نیز با عنوان "کارشکنی برای سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری سقزچی" به این موضوع پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، با انتشار گزارش خبری با عنوان؛ «بروکراسی در اردبیل؛ جاده خلوت سرمایه گذاری، بزرگراه پرترافیک سرمایه» در پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام، روزنامه سراسری اقتصادی آسیا در چاپ شماره 3926 سه شنبه 9 آذر سال 95 در صفحه 7 نوشته است؛

سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری سقزچی در شهرستان نیر که با کارشکنی و مساله سازی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری استان اردبیل مواجه است اعلام کرد با توجه به وضعیت به وجود آمده قادر به ادامه فعالیت نبوده و در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است.

محمد پورتقی در این رابطه گفت: اقدامات ایذایی که سبب توقف فعالیت عمرانی در این منطقه گردیده، عامل اصلی بلاتکلیفی و سر درگمی نه تنها بنده بلکه سرمایه گذارانی گردیده که با هدف شکوفایی اقتصادی استان اردبیل تلاش می کند.

محمد پورتقی که از سرمایه گذار ان و کار آفرینان بومی استان اردبیل می باشد با وجود دارا بودن صلاحیت و توان و تجربه کافی، به دلیل کارشکنی ها و تنگ نظری ها متاسفانه قادر به ادامه فعالیت نبوده و میلیاردها تومان سرماه و سال ها تلاش و کوشش خود و همکارانش در معرض نابودی قرار گرفته است.یکی از دلایل پیدایش این وضعیت کارشکنی و بی مهری های اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل است که نه تنها گریبان این طرح نمونه گردشگری را گرفته بلکه راه را به روی دیگر سرمایه گذاران و کار افرینان نیز بسته است.

لازم به ذکر است که چندی پیش کریم حاجی زاده، مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل در گفتگویی خبر لغو فعالیت سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری سقزچی را اعلام کرده است.

"گفتنی است در اقدامی غیر حرفه ای و غیر اصولی خبر تکذیب گزارش و خبر این سرمایه گذار در برخی از سایت ها غیر از سایت منبع خبر منتشر شده است".

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر