تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13857
تاریخ انتشار: پ, 1395/09/11 - 15:20
در آستانه بازی حساس تیم فوتبال اردبیل مدیرعامل جدید باشگاه آبی پوشان تیم فوتبال اردبیل متن اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، مدیرعامل باشگاه فوتبال تیم آبی پوشان اردبیل که حضور وی در این چند ماه با حاشیه هایی متعددی از سوی برخی همراه بوده است، جهت تنویر افکار ورزش دوست و فوتبال دوستان استان اردبیل متن اطلاعیه ای صادر کرده که در زیر می خوانید:

بسمه تعالي

با توجه به بازي حساس روز شنبه و احتياج مبرم به كسب سه أمتياز اين ديدار، و در جهت حفظ تمركز  بازيكنان تيم ابي پوشان اردبيل، توضيحات و  پاسخ به تمام اتهامات وارده شده در هفته گذشته كه از سوي جريانات خاص بر عليه مديرعامل باشگاه و  عملكرد اين باشگاه در طول فعاليت در استان اردبيل صورت گرفته را قطعا بسيار محكم خواهيم داد.

 

با توجه به تجربه شش ماه فعاليت در استان و  شناخت كافي از شرايط موجود، تمامي افرادي كه قصد تخريب و بزرگ نمايي مشكلات را داشتند را به حضور تمام علاقمندان محترم خواهيم رساند.

أشخاصي كه مديرعامل باشگاه را معضل فوتبال اردبيل مي دانند و در لباس دلسوز تيشه به ريشه فوتبال اين استان مي زنند و با عوام فريبي، چاپلوسي و مظلوم نمايي خود را در پس پرده پنهان کرده و با هتاكي و بي حرمتي و با استفاده از ادبياتي كه در شان يك انسان مسلمان نيست از تمام توان خود در جهت تخريب تيم فوتبال استان استفاده مي كنند.

يا آن نشریه ای كه در شرايط حساس ديدار تيم ابي پوشان با نماينده كاشان بنده هاي قرارداد را به چالشي براي تضعيف روحيه ابي پوشان کرده است

ايا اين بزرگوار در طول شش ماه گذشته ازعملكرد باشگاه و اتفاقات صورت گرفته اطلاع نداشته ؟

ايا اين بزرگوار از بندهاي قرارداد اطلاع نداشته ؟

ايا لزوم ثبت در دفترخانه ثبت و اسناد تسويه كليه بدهي هاي أشخاص حقيقي و حقوقي نبوده ؟

چرا از عدم همكاري فدراسيون فوتبال به دليل بدهي سنگين فصل قبل سخني به ميان نيامد ؟

چرا از اجراي دقيق تعهدات بأشگاه ابي پوشان حرفي زده نشد ؟

٧  بند تعهد باشگاه ابي پوشان كه توسط دايره حقوقي شهرداري اردبيل در قرارداد في مابين تنظيم گرديده از سوي باشگاه ابي پوشان تماما اجرا شده است.

 

تا كي بايد بر خيلي از مسايل سرپوش گذاشت ؟

ايا در فصول گذشته هم باشگاه ابي پوشان معضل فوتبال اردبيل بوده ؟

به راستي بها دادن به جوانان و بازيكنان خوب استان و جمع آوري تيم يكدست براي حفظ اعتلاي اردبيل از سوي باشگاه ابي پوشان اين همه بايد تاوان بد داشته باشد ؟

ايا تيمي كه به تنهايي تؤسط مديرعامل غيربومي به خوبي تشكيل و روانه مسابقات شد اينگونه به نا حق به ان يورش برد ؟

 

از أهالي ورزش و بزرگان محترم استان كه از شخصيت والايي برخوردار هستند خواهشمنديم با توجه به تمام وقايع هفته هاي گذشته قضارت كنند كه اين رفتار ها با ابي پوشان انصاف است ؟

 

اصلا منكر وجود مشكلات نبوده و نيستيم

ايا در هر مجموعه اي مشكلات وجود ندارد ؟

اين نوع مشكلات در اكثر تيم هاي ورزشي كشور در تمام سطوح مشخص و بارز مي باشد

 

سوْال آينجاست ، ايا كسي ريشه يابي علت اتفاقات را كرده است ؟

ايا كسي دلسوزانه با مديرعامل باشگاه هم كلام شده است ؟

ايا كسي به اين موضوع فكر كرده كه مجيدحيدري به تنهايي در مقابل تمام جريانات بخصوص مدیر رسانه ای باشگاه  که اخراج  شده چگونه مقاومت كرده؟

چطور ممكن از تمام اركان باشگاه كه طبق عرف و قانون تحت نظر و اختيار مديرعامل باشگاه بوده بدون توجه به دستورات وی اقدام مي كنند ؟

 

 آن چند عزيز كه روز سه شنبه در محل تمرين تيم حضور رساندند خودجوش بوده ؟؟ يا ابزاري براي بدنام كردن باشگاه ؟

 

اين عزيزان كه خواسته بحق دارند با هماهنگي چه كسي در محل تمرين بطور هم زمان حضور پيدا كردند ؟

 

بزرگترين گناه مالك باشگاه آبي پوشان اعتماد بي جا به يك عده قليل از افراد و زير دستان بوده است كه جا دارد بابت اين اشتباه از همه بزرگواران عذرخواهي نماييم!.

 

باشگاه ابي پوشان از تمامي اتفاقات و مسايل  پشت پرده اطلاع كامل و دقيق دارد و حاضر أست در هر مرجع رسيدگي و مناظره رو در رو با هر شخصي در برنامه زنده تلوزيوني تمام مطالب فوق را به اطلاع شما عزيزان برساند.

 

به اميد خدا و با عنايت به ائمه اطهار پس از پايان مسابقات نيم فصل اول تمامي موارد و مسائلي كه در طول چند هفته گذشته باعث ايجاد اين مشكلات گرديده را به خدمت شما بزرگواران خواهيم رساند.

مجید حیدری –مدیرعامل باشگاه آبی پوشان تیم فوتبال اردبیل

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر