تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13815
تاریخ انتشار: پ, 1395/09/04 - 17:39
در نشست بررسی مشکلات هیئت های تکواندو استان اردبیل؛
خانه رسمی تکواندو با نام "هاشم دهقانی نیا" افتتاح می شود
در نشست بررسی مشکلات هیئت های تکواندو استان اردبیل سالن ورزشی واقع در خاتم النبیین به عنوان خانه رسمی تکواندو استان معرفی و بزودی تجهیز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، رؤسای هیئت تکواندوی استان اردبیل مشکلات خود را با رئیس سازمان ورزش و جوانان استان اردبیل در سالن جلسات ورزشگاه رضا زاده در میان گذاشتند.

 

 

 در این جلسه مربیان و رؤسای هیئت تکواندوی شهرستانها مشکلاتی نظیر تامین اعتبارات برگزاری مسابقات داخل استانی و کشوری و برون مرزی، نبود زیرساخت و امکانات لازم و نیز نبود خانه تکواندو در استان را موانع اصلی قهرمان پروری عنوان کردند.

در ادامه این جلسه ایوب بهتاج رئیس سازمان ورزش و جوانان استان اردبیل فی المجلس اختصاص سالن احداث شده واقع در محله ارس خاتم النبیین را که در حال بهره برداری قرار دارد به عنوان خانه رسمی تکواندو اختصاص داد.

 

 

همچنین بهتاج وعده داد: زیرساخت های به روز و امکانات لازم برای تمرین و پرورش قهرمان و نیز برگزاری مسابقات تکواندو در رده های سنی  مختلف فراهم خواهد شد.

 

 

در پایان جلسه بررسی مشکلات هیئت های تکواندو استان اردبیل بالاتفاق آراء حاضرین این خانه تکواندو اردبیل بنام شهید مدافع حرم هاشم دهقانی نیا نام گرفت.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر