تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13608
تاریخ انتشار: ش, 1395/07/24 - 13:42
جانشین اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از برگزاری یادواره 184 شهید ورزشکار استان در روز دوشنبه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، سرهنگ پاسدار سید شفیع حسینی در نشست خبری با خبرنگاران از فرهنگ جنگ یک گنجینه ناتمام یاد کرد و افزود: متاسفانه در حال حاضر در فضای جنگ نرم بیش از جنگ دفاع مقدس تلفات می دهیم.
جانشین اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصور اینکه بعد از جنگ دشمن با انقلاب اسلامی ایران کاری ندارد سخت اشتباه بوده و غفلت است.

حسینی در ادامه با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در صبح روز (یکشنبه) 16 خرداد 95 در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس دهم که در آن به صراحت فرمودند: در مسئله‌ فرهنگ احساس یک ولنگاری می‌کنم تصریح کرد: با تاسف فراوان با گذشت بیش از 4 ماه از این دغدغه رهببری، هیچ نهاد و و مسئول فرهنگی در استان جلسه ای برای چاره اندیشی و تدبیر این دغدغه پا پیش نگذاشته و بی اهتمامی مسئولین و دستگاه های فرهنگی به این ولنگاری کاملا مشهود است.

وی گفت: در این خصوص یا جلساتی برگزار نشد و یا سپاه و بسیج دعوت نشده اند.

حسینی در ادامه به اعزام 25 هزار نفر از اقشار مختلف راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب اشاره کرد و گفت: این آمار حاکی از استقبال بی نظیر مردمی و بسیج بوده و با قوت ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری یادواره 184 شهید ورزشکار استان اردبیل با محوریت شهید شاخص اسمعیل اعلمی اشاره کرد و افزود: از سال 90 سپاه و بسیج به تخصصی کردن برنامه ها روی آورده که یادواره کشوری شهید شاخص دانش آموزی «مرحمت بالازده» در سال های گذشته و نیز برگزاری یادواره شهدای ورزشکار با محوریت شهید اسمعیل اعلمی روز دوشنبه، همچنین یادواره شهدای اصناف در ماههای آتی با محوریت شهید شاخص غلامحسین دیده بان از این رویکرد تخصصی برنامه ها است.

جانشین سپاه استان اردبیل در ادامه به برگزاری این یادواره در روز دوشنبه 26 مهرماه و در حسینیه ثارالله سپاه اشاره کرد و گفت: دیدار هیئت های ورزشی با خانواده این شهید برگزاری مسابقات والیبال و فوتسال بین استانی و دیدار با امام جمعه اردبیل از برنامه های پیش رو است.

وی گفت: سخنران مراسم کشوری و شاعر یادواره کلامی زنجانی خواهد بود.

سرهنگ پاسدار حسینی در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود روحیه خود باوری حاصل استقامت و پیروزی بعد از جنگ بوده و در سایه تحریم های ظالمانه اعمال شده استعداد جوانان ایرانی شکوفا شد و اکنون در تجهیزات و صنایع دفاعی بین کشورهای مطرج جهان هستیم.

سرهنگ پاسدار سید شفیع حسینی در پایان نشست خبری با اصحاب قلم از همکاری استاندار - هیئت های ورزشی استان و بسیج ورزشکاران قدردانی کرد.

در ادامه محمد جواد بیدار رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان با ارائه گزارشی از تبلیغ یادواره شهید اعلمی در سراسر استان و کشور گفت: این یادواره که روز دوشنبه ساعت 9 و نیم صبح در حسینیه ثارالله سپاه استان اردبیل برگزار خواهد شد؛ با حضور قهرمانانی چون حسین رضازاده انوشیروانی احد پازاج مجید فرزین باقری جدی و حیدری برگزار خواهد شد.

بیدار یادآور شد: همزمان با برگزاری یادواره سه کتاب با عنوان های بادهای موافق- هادیان اخلاق-ندال افتخار رونمایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر