تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13524
تاریخ انتشار: پ, 1395/07/08 - 13:25
در جشنواره ادبیات داستانی بسیج کشور/
هنرمندان نوجوان بسیجی اردبیل خوش درخشیدند
در جشنواره ادبیات داستانی بسیج کشور هنرمندان نوجوان بسیجی اردبیل خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، عظیم دشتی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان امروز در جلسه  مشترک شورای مرکزی انجمن ادبیات داستانی و شعر بسیج استان گفت: اختتامیه نهمین جشنواره ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان كشور پنجم مهرماه شهركرد برگزار شد که هنرمندان نوجوان بسیجی استان اردبیل در این جشنواره خوش درخشید.

وی بیان كرد: این جشنواره  در دوبخش داستان کوتاه و داستانک برگزار شد که در بخش داستان كوتاه بزرگ سال ۶۰۴ اثر، داستان كوتاه نوجوان و جوان ۸۸ اثر، همچنین در بخش داستانك بزرگ سال۴۴۴ اثر و داستانك نوجوان و جوان ۶۶ اثر از سرار كشور شرکت کرده بود كه در كل ۱۲ اثر برگزیده شد و از ۱۰ نفر نز تجلیل شد.

پریا دوستی از زنجان رتبه نخست، فاطمه اسلامی از اردبیل رتبه دوم، فاطمه اسدی از اردبیل رتبه سوم را کسب و یحیی شاکری از تهران و شیما شهیدزاده از کرمان در بخش داستان کوتاه رده سنی نوجوان و جوان تجلیل شدند.

دشتی گفت: در این جشنواره سازمان بسیج استان اردبیل با 27  داستان کوتاه شرکت کرده بود که در رده سنی جوانان و نوجوانان  فاطمه اسدی و فاطمه اسلامی از اعضای کانون بسیج هنرمندان مشگین شهر به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش داستان کوتاه رده سنی بزرگسال عابدین زارع از فارس رتبه نخست، مهدی زارع از فارس رتبه دوم، ساره نوروزی درونکلاه از مازندران رتبه سوم و وحید حسنی هنزایی از یزد، جلال توکلی الله‌آبادی از یزد، رقیه کریمی از همدان، رضوان کریمی از اصفهان، محمدسعید احمدزاده از فارس، اعظم‌السادات سرآبادانی از تهران و لیلا امانی از همدان مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان با تمجید از تلاش های خانم راضیه قربان زاده مربی ادبیات داستانی کانون بسیج هنرمندان شهرستان مشگین شهر افزود: در سایه تلاشهای دلسوزانه  شاهد شکوفایی هنر نویسندگی در ان خطه علم وادب هستیم و درآینده نزدیک مشگین شهر به قطب داستان نویسی کشور تبدیل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر