تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13303
تاریخ انتشار: چ, 1395/06/03 - 12:24
منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس در پاسخ به اینکه آیا ذخایر نظام مدیران نجومی بگیر هستند؟ گفت: نخیر، ذخایرین نظام اکنون در غرب، شمالغرب و سوریه با تروریست های می جنگند.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام منصور حقیقت پور نماینده دوره قبل مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی درباره ارزیابی علکرد دولت در برخورد با فیش های حقوق نجومی و اقناء افکار عمومی با استناد به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه  این گونه دریافتی و پرداختی ها شایسته نظام جمهوری اسلامی نیست اظهار داشت: این افشاگری بجایی بود و می بایست دولت از این موقعیت و صحنه استفاده می کرد و تمام ناخالصی های سیستم اقتصادی را علاج می کرد.

مشاور مجلس دهم گفت: آنچه که تاکنون عمل و برخورد شده ناکافی بوده و انتظار مردم و رضایتمندی مردم از برخورد ها بیشتر از گذشته و فعلی است و قطعاً باید مسئولین در نحوه برخورد اقدام موثری انجام دهند.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر طهارت و پاکی و سیستم نظام را در نظر بگیریم باید کوتاهی در کار نباشد و هر کسی که از دولت باشد و به اموال ملت و کشور دست اندازی کند باید با برخورد تند مواجه شود تا شاهد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین و نظام و نیز اختلاف طبقاتی نباشیم.

نماینده سابق مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا مدیران نجومی بگیر حقوق جزو ذخایر نظام محسوب می شوند تصریح کرد: نخیر، به نظرم ذخایر نظام کسانی هستند؛اکنون که در امنیت و زندگی روزمره بسر می بریم در غرب و شمال شرق با عناصر خطر ناک تروریست درگیرند و آنها را به درک واصل می کنند و یا مدافعین حرم و کسانی که برای انجام تکلیف و وظیفه، در خارج از خاک وطن خود برای منافع و امنیت اینده نظام سینه خود را در برابر توپ و تفنگ سپر می کننداینها ذخایر نظام محسوب می شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر