تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13296
تاریخ انتشار: س, 1395/06/02 - 09:11
اردبیل, صدیف بدری ر,اه آهن ,منطقه آزادتجاری, اردبیل, سفر وزرا,
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به سفر قریب الوقوع کمیسیون عمران مجلس به اردبیل گفت: احتمالا راه آهن اردبیل به بخش فاینانس داخلی واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، صدیف بدری درباره خروجی سفر های وزیر کشور و ارتباطات به اردبیل و همچنین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این سفر ها در توسعه متوازن استانها موثر بوده و در بازدید های میدانی مشکلات و قابیلت استان مستقیم منعکس شد تا در روند رفع مشکلات از حیث اجرایی در دولت و از حیث قانونگذاری در مجلس تسریع شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تلاش ها برای حضور کمیسیون عمران مجلس در اردبیل طی هفته جاری خبر داد و افزود: در صورت حضور کمیسیون عمران مجلس در اردبیل، وضعیت نامناسب پروژه های عمرانی که در طول چندین سال با بودجه قطره چکانی از رمق افتاده، منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به حضور چند روز قبل کمیسیون برنامه و بودجه در اردبیل و سفر احتمالی آتی کمیسیون عمران، محور اصلی و اساسی این سفرها را منطقه آزاد تجاری عنوان کرد و افزود: تصویب کلیات آن در کمیسیون اقتصادی مجلس امیدوار کننده بوده و با این سفرها انتظار می رود دولت مردان از استان شناخت کاملتری پیدا کنند.

صدیف بدری افزود: در این سفر وضعیت راه آهن اردبیل نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. احتمالا فاینانس بخش داخلی برای بستن پرونده راه آهن وارد کار شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در پایان گفت: از قابلیت و متمم بودجه 95 اعتبار خوبی در نظر گرفته شده و سعی بر این است تا برای سال 96 اعتبارات بیشتری به استان تخصیص یابد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر