تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13077
تاریخ انتشار: ش, 1395/04/26 - 12:32
اسطوره فوتبال ایران فعالیت خود در عرصه اقتصادی گسترده‌تر از قبل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، علی دایی که یکی از مخافر ورزش کشور با  داشتن عنوان آقای گلی جهان و همچنین حضور در تیم‌های مطرح اروپایی مثل بایرن مونیخ، هرتابرلین و ... محسوب می‌شود، با وجود فعالیت در عرصه مربیگری طی 10 سال اخیر کارهای اقتصادی نیز انجام می‌دهد.

در سالیان گذشته مجوز فعالیت ورزشکاران در عرصه‌های تبلیغاتی و حتی زدن عکسشان روی بیلبوردهای شهری داده نمی‌شد، در حالی که تمام ورزشکاران جهان چنین حقی دارند و به راحتی می‌توانند این کار را انجام دهند.

اکنون این تابو شکنی پایان یافته و مسؤولان مربوطه اجازه دادند یک مجتمع تجاری عکس علی دایی را در کنار بیلبوردهای تبلیغاتی شهری‌اش که به صورت گسترده در تهران دیده می‌شود، بزند تا ورزشکاران ایرانی مثل خارجی‌ها از این طریق نیز درآمدزایی کنند.

 

حدود چهار، پنج سال قبل نیز احمدرضا عابدزاده با یک شرکت تجاری فعالیت تبلیغاتی انجام داد که محدود بود و بیش از 14 سال قبل نیز علی دایی در دوران بازیگری‌اش مقطعی در این عرصه فعالیت داشت.

گفته می‌شود مسؤولان مربوطه تنها مجوز دادند که ورزشکاران فعالیت تبلیغاتی را روی اماکن، مجتمع‌های تجاری، شرکت‌ها، اجناس و ... داخلی تبلیغات داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 
ارسال نظر