نمایش 1 - 10 از 14
گفتگوی صمیمی و جذاب گردشگران هلندی با آذرسلام؛
"هنری استریپور" گردشگر هلندی در اردبیل می گوید: مردم هلند اکثراً دیدگاه مثبت و اطلاعات خوب و به روزی از ایران و انقلاب آن دارند.
رئیس پلیس امنیت اخلاقی
آذرسلام: رئیس پلیس امنیت اخلاقی از مونیتورینگ این پلیس در برخورد با روسپیگری مجازی خبر داد و گفت: پلیس در راستای انجام وظایف قانونی از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کند.
نیوشا ضیغمی
زهرا قزیلی
آذرسلام: ضیغمی با اشاره به بی‌تجربگی در برخی از انتخاب‌هایش گفت: به عقیده من چهره به تنهایی نمی‌تواند ملاک باشد. نمی‌توان پذیرفت یک بازیگر فقط برای داشتن چهره و فیزیک مناسب در سینما فعال باشد. ماندگاری در سینما این نظر را رد می‌کند.
آخرین مصاحبه مرحوم امیر حسین فردی
محمدصادق دهنادی
مستربین ایرانی:
همسر مه آفرید
قانون
جباری.سیف بابلانی
آذرسلام: استاندار اردبیل گفت: تعهد اشتغال ما بیش از 131 درصد تحقق یافته است، اما اینکه یک نماینده ادعا کرده 14 درصد پرداخت تسهیلات صورت گرفته، نظر شخصی وی بوده است و چنین چیزی صحت ندارد.
خبرنگارآذرسلام
آذرسلام:جانشین مرکز فرهنگی قفقاز گفت: دولت آذربایجان در عمل به شعارتلورانس دینی با ایجاد امکانات عالی تحصیلی ومراسم عبادی برای یهودیان و ممنوعیت حجاب و مراسم عبادی مسلملنان در این کشورعملا"اسلام ستیزی میکندکه این فریب مردم است.
علی دایی
دایی: پروین شب عید از تیم ملی خطم زد چون به پرسپولیس نرفتم/ هر وقت او آمده مرا از پرسپولیس رانده/آرزویم کار با صفایی و دادکان است
اين روزها ظهور ساختمان‌هاي سر به فلك كشيده، برج‌هاي شيشه‌اي و مدرن در كنار بافت سنتي و قديمي شهر‌هاي ايراني پارادوكس عجيبي در چهره كلانشهرها بويژه تهران به وجود آورده است. اين چهره ناهمگون و هزاررنگ و پروصله و پينه ساختمان‌ها آرام‌آرام به سمت نظم نويني پيش مي‌رود.

صفحه‌ها