نمایش 1 - 10 از 61
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با آذرسلام:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران فتنه باید بگویند"غلط کردیم" گفت: 9 دی 88 از قیام به یک جنبش مردمی مطالبه گر تبدیل شده است.
رئیس ستاد کشوری 9دی در گفتگو با آذرسلام:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
مسعود پزشکیان
نماینده تبریز در مجلس درباره احتمال کاندیداتوری اش برای ریاست کمیسیونی در مجلس دهم گفت: معتقدم هرکسی بالاتر نشست، بخواهد بیفتد پایین، با ضربه بیشتری، زمین می خورد.
مشاور فرمانده کل سپاه در گفتگو با آذرسلام؛
مشاور رسانه ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه مراسم گرامیداشت 9 دی در اردبیل گفت: عده ای قصد دارد با رفع حصر مقدمات نفوذ و حضور سران فتنه در قدرت را إحیا کنند.
با هدف تضعیف بغداد و رسیدن به اهداف کردی
خبر مرگ عزت ابراهیم الدوری یک نکته مهم در خود داشت. او در 40 کیلومتری شهر اربیل کشته شد! بسیاری می‌پرسند، عزت ابراهیم الدوری در آن جا چه می‌کرد؟ به عبارت دیگر آیا دوری در اربیل بود که به اطراف آن آمده بود؟
ظریف/
ما دستاوردهای خود را حفظ کردیم و تاکنون هیچ عقب‌گردی نداشته‌ایم و ساختار برنامه‌ هسته‌ای ایران در هر تفاهمی حفظ شد. غنی سازی ادامه می یابد.
چهل و سومین بخش از کتاب "صدام از این جا عبور کرد"
محمد ورزشکار و آدم شجاعی بود و در برابر افراد خانواده اش دائما تکرار می کرد که صدام کشته نمی شود مگر به دست من و «باید که مردم عراق را از دست صدام نجات دهم».
متحدان سنتی واشنگتن نگران شدند
سوزان مالونی، کارشناس مسائل ایران می‌گوید سعودی‌های هشدار داده‌اند که اگر توافق هسته‌ای، توانایی غنی‌سازی ایران را به رسمیت بشناسد، آن‌ها به دنبال ایجاد تاسیسات اتمی در کشورشان می‌روند و با دیگر دولت‌های هسته‌ای مثل پاکستان همکاری می‌کنند.
حقیقت پور
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی آمریکا توان به نتیجه رساندن مذاکرات را نداشته و نخواهد داشت.
مشاور پارلمانی تشریح کرد/
مشاور پارلمانی آیت الله هاشمی رفسنجانی می گوید اهداف پشت پرده ای در رد صلاحیت آیت الله بود که اگر محقق می شد هزینه های زیادی به نظام تحمیل می کرد.

صفحه‌ها