نمایش 1 - 10 از 156
اختصاصی/ کارگردان و بازیگر تئاتر استان اردبیل:
کارگردان و بازیگر تئاتر استان اردبیل گفت: جشنواره های فصلی بین مردم و تئاتر فاصله انداخته و برخی جُنگ و شُوها نیز نام تئاتر را پایمال کرده است.
توسط مخترع جوان و بسیجی اردبیلی:
مخترع بسیجی و جوان اردبیل پس از ساخت "لیفتراک کامیون" و "قایق دوچرخه ای" پیشرفته اینبار سیستم "پنوماتیک" ارز آور و جابجایی سهل و سریع غلات را ساخت.
نخبه سیاسی بسیجی در گفتگوی تفصیلی با آذرسلام:
پیچدیگی و درهم تنیدگی جوامع و بروز ناهنجاری های اجتماعی- تضاد فرهنگی- سیاست گذاری های مرتبط با مسائل مورد اشاره و بی معنی شدن مرزهای فرهنگی و اجتماعی می طلبد که با خود و جوامع خود روراست و واقع گرا باشیم.
اختصاصی/مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل:
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: در مدت 6 ماه اول سال و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تولد نوزادان سزارین 8 درصد کاهش یافته است.
رئیس اتاق اصناف اردبیل در گفتگوی تفصیلی با آذرسلام:
شاپور رضایی افشار رئیس اتاق اصناف اردبیل در یک گفتگوی تفصیلی و صمیمی با آذرسلام فعالیت و خدمات اصناف را تشریح و به سؤالات پاسخ گفت.
سردار کوثری در برنامه دستخط:
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله مهمان برنامه یکشنبه شب دستخط شد.
گفتگوی صمیمی و جذاب گردشگران هلندی با آذرسلام؛
"هنری استریپور" گردشگر هلندی در اردبیل می گوید: مردم هلند اکثراً دیدگاه مثبت و اطلاعات خوب و به روزی از ایران و انقلاب آن دارند.
استرداد رای تشکیل اسرائیل توسط آمریکا/
اشتباه تاریخی و اساسی مبارزین و حامیان فلسطین در این بود که آنها به سازمان ملل و عوامل آن اعتماد کردند.
دکترای جنین شناسی:
دکترای جنین شناسی مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام گرفته بیش از 60 درصد علل ناباروری‌ها مربوط به عامل مردانه است.
گفتگوی تفصیلی/مدیرکل سازمان تبلیغات استان اردیبل:
مدیرکل سازمان تبلیغات استان اردیبل گفت: به تعبیر علما نقطه تمایز دین مبین اسلام با سایر ادیان نگاه ویژه اسلام به مطالعه، تدبر و اندیشه است.

صفحه‌ها