تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 7753
تاریخ انتشار : پ, 1393/05/30 - 17:53
اردبیل را بخاطر فرهنگ والا دانشمندان و ورزشکاران بنام دوست دارم و تا پایان تابستان با خانواده به اردبیل سفر خواهم کرد.

محمد كاظم روحاني نژاد كه زماني از خبرنگاران ويژه واحد مركزي خبر در حوزه دولت، مجلس و مجمع تشخيص مصلحت نظام بوده و هم اکنون با تیم رئیس جمهور به اردبیل سفر کرده است در حاشیه نشست خبری رئیس جمهور با خبرنگاران استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار آذرسلام مصاحبه کوتاهی را با آذرسلام انجام داد که در ذیل می آید:

آقای روحانی به اردبیل خوش آمدید وقت دارید چند دقیقه ای مصاحبه داشته باشیم؟

روحانی نژاد: مال کجاست؟

آذرسلام: پایگاه خبری و تحلیلی آذرسلام اردبیل

روحانی نژاد: آهان بله!

آذرسلام: دراین سفر دو روزه اردبیل، فرهنگ و مردم اردبیل را چگونه دیدید؟

روحانی نژاد: این سفر ششمم به اردبیل بوده ولی اکثرا ماموریت بوده، قبلا با 5 تا رئیس جمهور آمدم و آقای روحانی پنجمین رئیس جمهوری است که من با آنها به اردبیل می آیم. قبلا هم یک سفر با مقام معظم رهبری به اردبیل داشته ام.

هر بار می ایم یک سری تغیراتی را می بینم به عنوان مثال منطقه  سرعین قبلا خیلی منطقه محروم و کم توسعه ای بود. ولی به لطف خدا در این سفر رفتم دیدم که خیلی رشد و توسعه کرده و خیابان های اصلی شهر تمیز، نوسازی و بهسازی شده که نشان دهنده همت مردم و مسئولان و همدلی و همکاری انها برای آبادانی است .هر چند محرومیت زیاد است .

من از قدیم اردبیل را دوست داشتم، بخاطر اینکه مردم اردبیل از فرهنگ بالایی برخوردار هستند و از دانشمندان، ورزشکاران، استعداد، داشته های علمی، فرهنگی و اجتماعی منطقه خیلی خوشم می اید. همیشه به خانواده توصیه می کنم به اردبیل برویم ولی توفیق نشده است.

آذرسلام: وقت کردید گردش و سیاحتی در اردبیل یا سرعین داشته باشید؟

چندان نه ولی قصد دارم انشاالله تا پایان تابستان با خانواده بیایم و این منطقه مستعد بویژه مغان را که به خاطر جاذبه ها، ظرفیت، توانایی و اسم با مسمایی که دارد و خیلی دوستش دارم بیایم و دیدن کنم.

آذرسلام: قبل از سفر دولت یازدهم به اردبیل پوشش خبری این سفر را در رسانه ها و مطبوعات استان و بازتاب آن در رسانه های کشور را چگونه دیدید؟

روحانی نژاد: در رسانه های منطقه ای خوب بود. ولی رسانه ها مرسوم نیست که کار کنند. زیرا روحانی تفاوتش با رئیس جمهوری های قبلی این است که سفر هایش تبلیغاتی و شعار نیست. یعنی از قبل اعلام کند و مردم را به خیابان بریزید. بلکه یک تبلیغ کلی است. و دیدار هایی با مردم وجود دارد و هرکه دوست دارد می اید. درکل شیوه خوبی از نظر صرفه جویی در هزینه و کم اذیت شدن مردم می باشد. شیوه روحانی پسندیده است خب رسانه ها هم به میزان این برنامه ها تبلیغ و خبرسانی می کنند.

آذرسلام: خیلی ممنون از ایجاد وقت برای مصاحبه

روحانی نژآد: موفق باشید

 

ارسال نظر