تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13974
تاریخ انتشار : ش, 1395/10/11 - 12:49
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.

دکتر علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی در حاشیه همایش و اجتماع بزرگ 9دی مردم اردبیل درباره ارتباطات خارجی سران فتنه به خبرنگار ما گفت: سران فتنه با غرب ارتباط داشتند و قبل از انتخابات رفت و آمد ها شکل گرفت و جلساتی با غربی ها بلحاظ فکری، رسانه ای، بهره گیری از مدل فروپاشی از درون برگزار شد و درس هایی آموختند.

تجارب انقلاب های رنگی به آنها منتقل و مستند های ویدئویی از واحدهای آموزشی طرف مقابل تولید شد و چگونگی به راه انداختن کودتای رنگین مدرن در سراسر کشور آموزش داده شد، همچنین کتاب و جزوات نحوه اقدام؛ تهیه شد و از طریق ستادهای انتخاباتی این افراد منتشر و توزیع شد.

علاوه بر این غربی های صریحا اعلام کردند که؛ این اتفاقات ایران انقلاب رنگی است، این در حالی بود که از میر حسین موسوی قبل از انتخابات سوال شده بود که اگر رای نیاورد چه واکنشی نشان می دهد که در پاسخ گفته بود: مردم با حضور در خیابان ها پاسخ خواهند داد!. بنابراین امکان ندارد وقتی که تمام سفارت خانه های غربی در تهران، سرویس های امنیتی، اتاق فکر و دفاتر ویژه رسانه های غربی در یک شبکه های منسجم و به هم پیوسته وارد صحنه شوند و امید به فروپاشی از درون را دارند و برخی کارمندان سفارت خانه غربی در آشوب دستگیر می شوند؛ این پیوند را نادیده گرفت. بنابراین جنس فتنه یعنی پیوند خوردن جریان داخلی با خارج و در همه انقلاب های رنگی اینگونه بوده که فروپاشی و براندازی از درون انجام شده است و اتاق های فکر، قرارگاه های اصلی خارج از کشور بوده و آن کسی که عملیات و اوامر آنها را اجرا می کند در داخل کشور است.

سردار نائینی در تشریح سردمدار، سرکرده و سران فتنه نیز گفت: سردمداران فتنه همان دولت های غربی و حوزه های فکری بوده و سران آشکار فتنه کسانی اند که از طریق پیاده نظام ها آشوب به راه انداختند و مردم آنها را سران فتنه معرفی کرده است.فتنه لایه های مختلفی دارد و این لایه ها از هم قابل تفکیک نیست و شامل لایه های؛ پنهان – اشکار - داخلی و خارجی است.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر