تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13842
تاریخ انتشار : س, 1395/09/09 - 11:40
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: شهروندان سراغ نصاب آسانسور و کابینت خوش نام و مجرب رفته و در عقد قرار داد دقت کنند.

حسین  نجف زاده در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پرونده گوشت غیر بهداشتی که خارج از کشتارگاه  ذبح و عرضه می شد تشکیل شد.

عضو شورای قضائی استان اردبیل با تاکید به اینکه همچنان در روستاهای مجاور، ذبح غیر اصولی و بهداشتی ادامه دارد هشدار داد: برخورد با این مورد در این سازمان اشد مجازات مربوطه را بدنبال خواهد داشت.

نجف زاده در ادامه خاطر نشان ساخت: یکی از شعبات ویژه سازمان تعزیرات حکومتی استان اردبیل حوزه بهداشت و دارو بوده و با معاونت غذا و دارو ارتباط تنگاتنگ داریم و مربتاپرونده های واصله رسیدگی و رای صادر می شود.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان اردبیل اولویت این سازمان را رسیدگی و حساسیت به نان برشمرد و گفت: اکیپ های سیار متشکل از بهداشت و درمان، صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی در سطح شهر دایر بوده و تخلفات با تعزیرات گزارش می شود.

این مسئول در ادامه از تشکیل پرونده برنج قاچاق 10 میلیارد ریالی خبر داد و اضافه کرد: وی روانه زندان شده و پرونده در دست رسیدگی قرار داد.

حسین نجف زاده در ادامه عمده پرونده های تشکیل شده را مربوط به آسانسور و کابینت دانست و اظهار داشت: شهروندان هنگام عقد قرار داد با این صنوف سراغ شرکت و یا کارگاه های مجرب و خوش نام رفته و از داتشن پروانه بهره برداری صنف مربوط مطمئن شوند.

وی در پایان تصریح کرد:30 درصد پرونده های تشکیل یافته مربوط به پرونده های نصب کابینت و آسانسور است.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر