تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 12026
تاریخ انتشار : چ, 1395/01/18 - 14:16
نماینده تبریز در مجلس درباره احتمال کاندیداتوری اش برای ریاست کمیسیونی در مجلس دهم گفت: معتقدم هرکسی بالاتر نشست، بخواهد بیفتد پایین، با ضربه بیشتری، زمین می خورد.

به گزارش آذرسلام به نقل از  ، ضمن بیان این که علاقه و برنامه خاصی برای ریاست کمیسیونی خاص، در دوره بعدی مجلس ندارد، درباره حمایت یا عدم حمایت از کاندیداهای دوره دوم انتخابات نیز گفت: فعلا در این باره هم تصمیمی نگرفته ام. هر چند با توجه به این که لیستی ارائه شده بود، طبیعتا علاقه مندی برای موفقیت افراد این لیست بیشتر خواهد بود.

پزشکیان در عین حال گفت: البته همواره هم نمیشود منطق خاصی را برای لیست ارائه شده عنوان و از آن دفاع کرد،  اما گاها در این لیست ها عکس العمل وجود دارد، تا یک عمل خاص.

این منتخب مردم برای دوره بعدی مجلس، در خصوص گزینه های ریاست مجلس نیز گفت: طبیعتا آقایان لاریجانی و عارف، گزینه های اصلی هستند و رقابت اصلی بین این دو گزینه خواهد بود. هر چند که باید صبر کرد و ترکیب نهایی مجلس را دید. چرا که رئیس مجلس آینده را، بافت نهایی پارلمان مشخص می کند.

وی در پایان در خصوص این که آیا احتمال می دهید همگرایی بیش از حد مجلس و دولت، به وظایف هر دو طرف آسیب بزند، گفت: ما باید یاد بگیریم که رفتارها و کارهایمان بر اساس قانون و در چارچوب آن باشد. اگر اینگونه باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد، اما اگر غیز از این باشد، همواره می توان بروز مشکلات را نه بین مجلس و دولت، که بین همه قوا، پیش بینی کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر