تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 11321
تاریخ انتشار : پ, 1394/10/10 - 00:20
مشاور رسانه ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه مراسم گرامیداشت 9 دی در اردبیل گفت: عده ای قصد دارد با رفع حصر مقدمات نفوذ و حضور سران فتنه در قدرت را إحیا کنند.

آذرسلام، حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده کل پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت قیام مردمی 9 دی سال 88 در مصلی نماز جمعه اردبیل، در گفتگو با خبرنگار آذرسلام در پاسخ به اینکه آیا سران فتنه قصدی برای بازگشت به دامن ملت و نظام دارند یا خیر؟ و تکلیف آنها چه خواهد شد؟ اظهار داشت: متاسفانه آثاری از توبه در آنها دیده نمی شود با این حال مشمول لطف و رأفت نظام هستند که در سطح حصر باقی مانده اند.

مشاور رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: سران فتنه کسانی هستند که بر نظام مشروع شوریدند و خودشان خوب می دانند که استحقاق چه چیزی هستند اما عده ای متاسفانه اصرار دارند که آنها را تطهیر کنند تا از این حصر که کمترین مجازات اعمال شده در حق آنها بوده به منطقه خوش آب و هوا! منتقل شوند،البته این اقدامات بهانه ای بیش نیست تا با مظلوم نمایی هم خودشان و هم سران فتنه تطهیر شوند و با رفع حصر در انتخابات نفوذ کرده و مجدد در قدرت حضور یابند.

حمیدرضا مقدم فر تاکید کرد: باید مراقب بود تا جای مظلوم و ظالم و حق و باطل را عوض نکنند، تاکنون چیزی نشده که با گذشت 6 همه چیز تمام شده و پایان یافته جلوه داده شود.تلاش می کنند فتنه را یک رخداد و حادثه معرفی کرده و در پایان هم نظام را بدهکار و خود را طلبکار معرفی شوند.

وی در ادامه و در پاسخ به زمزمه های شورایی شدن رهبری از سوی عده ای و بی طرفی ناظران انتخابات و اهداف آن به خبرنگار آذرسلام،اظهار داشت: اکنون 2 چیز در راهبرد آمریکا و دشمنان ایران قرار دارد که اولی تضعیف جایگاه رهبری و ولایت فقیه است و از اول انقلاب مطرح بوده اما اخیراً تشدید یافته و متاسفانه عده ای نیز از داخل بر آن دامن زده و شبهاتی را برجسته و القاء می کنند دومی هدف قرار دادن و منفعل کردن نرم شورای نگهیان از طریق تهدید، فشار های سیاسی و رسانه ای به منظور اینکه در تعیین صلاحیت کاندیداهای خبرگان رهبری و مجلس دهم بتوانند نیات و اهداف خود را تحمیل کرده و به مقصود خود برسند.

مشاور رسانه ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت قیام مردمی 9 دی سال 88 در مصلی نماز جمعه اردبیل گفت:  یکی از شبهاتی که در همین راستا در جامعه مطرح می شود شورایی شدن جایگاه رهبری است. هر چند این موضوع جایگاه قانونی ندارد با این حال در باره موضوع نظارت که جایگاه قانونی یا غیر قانونی آن جای بحث دارد، مقام معظم رهبری همیشه تاکید فرموده اند که از همه باید نظارت شود و حتی ولایت فقیه را مورد تاکید قرار داده اند و به همین جهت هم در مجلس خبرگان رهبری کمیسیون هایی به این منظور وجود دارد و جلساتی را سالانه برگزار و مسائل را بررسی می کنند اما اینکه  این موضوع در این مقطع برجسته و مطرح می شود جای سوال دارد؟.

انتهای خبر/

ارسال نظر