تازه ترین مطالب

معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


آیت الله عاملی:
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته شکست داعش را شکست توطئه های امریکا و عربستان ارزیابی کرد.
رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس محبان اهل‌بیت(ع):
رهبر معظم انقلاب فرمودند:جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ‌کس را نمی‌کنیم.


اخبار ویژه

استاندار اردبیل در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان:
استاندار اردبیل در دیدار با فرمانده و مسئولان نیروی انتظامی این استان گفت: مقدس ترين، ارزشمندترين و بزرگترين مأموريت در سيستم اداری نظام اسلامی بر عهده پليس است.
سردار کمالی:
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در خصوص ابلاغ ماده 54 قانون بیمه شخص ثالث، گفت: در این ماده موانع موجود در راه دریافت گواهینامه برداشته شده و افراد واجد شرایط می‌توانند به راحتی و سهل‌الوصول مسیر فوق را طی کنند.
حاج قاسم را که می نگری، خاکی بودن را در تمام وجناتش خلاصه می‌کنی او اسیر هیچ تشریفاتی نیست و مهربانانه و لطیفانه بر چهره مردمی که برای عرض تسلیت به مراسم آمده بودند.
معاونت حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی در سفر به اردبیل:
معاونت حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی در سفر به اردبیل گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول تبیین و ترسیم سیاست های عالی نظام در عرصه درمان و سلامت مشارکت دارد که در آینده نزدیک با ابلاغ این سیاست ها سازمان تامین اجتماعی و نظام بیمه در جایگاه ارزشی خود قرار خواهد گرفت.
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهوری روسیه:
رهبر انقلاب اسلامی به تجربه خیلی خوب همکاری دو کشور در موضوع سوریه اشاره کردند و افزودند: نتایج این همکاری نشان داد تهران و مسکو می توانند در میدان های دشوار، اهداف مشترک را محقق کنند.
پور‌مختار:
عضو کمیسیون قضایی مجلس جزئیات لایحه صدور چک را تشریح کرد.
  

نیازمندیها