تازه ترین مطالب

معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


سردار بابازاده در مراسم گرامیداشت شهیدحججی:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم گرامیداشت شهیدحججی، شور حسینی را مستلزم شعور حسینی دانست و گفت: روشنگری ها بر ذائقه برخی منافق صفتان خوش نمی آید.
معاون سیاسی استاندار اردبیل در نشست روابط عمومی ها:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در نشست روابط عمومی های ادارات بر آگاهی مردم از عملکرد دولت تاکید کرد و گفت: گاهاً اخبار کذب و مغرضانه ای در اختیار ائمه جمعه و خطبه های نماز جمعه قرار داده می شود.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش:
فرمانده پدافند هوایی ارتش در تبریز گفت: دشمن تشنه دانستن اطلاعات سیستم های جوان پدافند جوان هوایی جمهوری اسلامی ایران است.


اخبار ویژه

جانشین قرارگاه امنیتی ثارالله، نحوه و چگونگی تامین امنیت مراسم تحلیف را تشریح کرد.
بازخوانی/
آلن ایر درباره هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران در سال پایانی جنگ تحمیلی گفت: قبول می‌کنم این خطایی بود که در اثر آن ایرانیان بی‌گناه کشته شدند.
سید حسن نصرالله:
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اظهارات ولیعهد جدید عربستان درباره کشاندن جنگ به ایران گفت: رژیم سعودی ترسوتر و ضعیف‌تر از آن است که بخواهد علیه ایران جنگ به راه بیاندازد.
مهرداد بذرپاش:
اتفاق دیروز(شعار علیه رئیس جمهور) کار ناپسندی بود که هیچ کس از آن دفاع نمی‌کند ولی ببینید چه کار بدی است علیه یک رئیس جمهور منتخب اینگونه رفتار شود. در سال ۸۸ شماها نه علیه رئیس جمهور وقت بلکه علیه کل نظام اینگونه رفتار کردید.
راهپیمایی آخرین جمعه رمضان المبارک و نامگذاری آن از سوی امام خمینی به نام روز جهانی قدس در اردبیل با مشارکت گسترده مردم برگزار شد.
تصاویری از انهدام گروهک تروریستی انصارالفرقان توسط نیروی زمینی سپاه در منطقه قصرقند منتشر شد.