تازه ترین مطالب

معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


لحظه به لحظه با انتخابات روسیه
انتخابات ریاست‌جمهوری در روسیه ساعت 8 صبح امروز به وقت محلی در این کشور آغاز شده است و رئیس‌جمهور روسیه نیز با حضور در آکادمی علوم مسکو رأی خود را به صندوق انداخت.
ادامه جنگ لفظی روسیه و انگلیس
وزیر خارجه انگلیس گفت: اقدام تلافی‌جویانه روسیه برای اخراج دیپلمات‌های انگلیسی بیهوده است و لندن می‌داند همیشه مقابله با یک قلدر مانند دولت روسیه، خطراتی به همراه خواهد داشت.


اخبار ویژه

کریمی قدوسی عنوان کرد
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران ۲تابعیتی با تأکید بر اینکه تعداد این مدیران بیش از ۱۰۰ نفری است که اسامی آنها امروز در نشست کمیسیون امنیت ملی قرائت شد، گفت: بسیاری از دستگاه‌های دولتی هنوز اسامی مدیران ۲ تابعیتی خود را اعلام نکرده‌اند.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
یکی از مشکلات مشترک آقای روحانی با آقای احمدی‌نژاد این بوده و هست که فراموش کرده‌اند وظیفه اصلی ایشان اداره قوه مجریه است و نه نظریه‌پردازی ایدئولوژیک!
برخی منابع خبری یمنی گزارش‌های ضد و نقیضی درباره سرنوشت علی عبدالله صالح منتشر کرده‌اند.
نخست‌وزیر لبنان گفت که استعفای خود را پس گرفته است.
واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به توقیف کیهان:
نقوی حسینی در واکنش به توقیف روزنامه کیهان گفت: آیا این موضع‎گیریها که با موشک نمی‎شود مشکلات را حل کرد؛ دولت تفنگ و کیسه دولت خالی است، اظهارات خلاف امنیت ملی نیست؟.
بسیاری از تحلیل‎‌گران و ناظران مسائل عربستان بر این عقیده‌اند که پاکسازی‎های اخیر در پادشاهی سعودی پاسخی به تلاش شاهزادگان مخالف برای کودتا علیه ولیعهد این کشور است.