تازه ترین مطالب

معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


لحظه به لحظه با انتخابات روسیه
انتخابات ریاست‌جمهوری در روسیه ساعت 8 صبح امروز به وقت محلی در این کشور آغاز شده است و رئیس‌جمهور روسیه نیز با حضور در آکادمی علوم مسکو رأی خود را به صندوق انداخت.
ادامه جنگ لفظی روسیه و انگلیس
وزیر خارجه انگلیس گفت: اقدام تلافی‌جویانه روسیه برای اخراج دیپلمات‌های انگلیسی بیهوده است و لندن می‌داند همیشه مقابله با یک قلدر مانند دولت روسیه، خطراتی به همراه خواهد داشت.


اخبار ویژه

جلسه تخصصی سرمربیان صالحین و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج اردبیل برگزار شد/تصاویر
جلسه تخصصی سرمربیان صالحین و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج شهرستان اردبیل با حضور اعضاء در سالن جلسات ستاد صالحین سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبرداد:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدور حکم قطعی قاچاق سه رأس اسب خارجی در تعزیرات حکومتی شهرستان مغان ( گرمی ) خبر داد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: 45 کشور جهان در معرض خطر شدید خشکسالی قرار دارند که ایران در رتبه چهارم این فهرست قرار دارد.
مدیرکل هواشناسی اردبیل پیش‌بینی کرد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز حداکثر سرعت وزش باد در اردبیل به 100 کیلومتر خواهد رسید.
فرماندار سرعین مطرح کرد
فرماندار سرعین:با تاکید استاندار محترم اردبیل باید جاده پیست اسکیآلوراس بصورت دائمی باز باشد و در بارش های اخیر 1 متر بارندگی برف را در این منطقه تجربه کردیم.
مدیر پیام رسان سروش با اعلام اینکه پیام رسان های داخلی قابلیت رقابت با پیام رسان های خارجی را دارند، گفت: ولی سرویس خوب فنی از نظر زیرساخت به پیام رسان های داخلی داده نمی شود.
  

نیازمندیها