تازه ترین مطالبمصاحبه و گفتگو
معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


سردار بابازاده در مراسم گرامیداشت شهیدحججی:
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مراسم گرامیداشت شهیدحججی، شور حسینی را مستلزم شعور حسینی دانست و گفت: روشنگری ها بر ذائقه برخی منافق صفتان خوش نمی آید.
معاون سیاسی استاندار اردبیل در نشست روابط عمومی ها:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در نشست روابط عمومی های ادارات بر آگاهی مردم از عملکرد دولت تاکید کرد و گفت: گاهاً اخبار کذب و مغرضانه ای در اختیار ائمه جمعه و خطبه های نماز جمعه قرار داده می شود.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش:
فرمانده پدافند هوایی ارتش در تبریز گفت: دشمن تشنه دانستن اطلاعات سیستم های جوان پدافند جوان هوایی جمهوری اسلامی ایران است.


اخبار ویژه

درد دل سرمایه گذار بخش گردشگری با خبرنگاران؛
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آذران نیر، می گوید: برخی مدیران و مسئولان ذیربط در کمال تاسف منافع منطقه ای و مردمی را فدای منافع شخصی کرده و با حاشیه سازی و سنگ اندازی روحیه سرمایه گذاران را تضعیف و آنان را فراری می‌دهند.
قابل توجه استاندار اردبیل؛
به گفته یک منبع آگاه، سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری نیر پس از 10 سال بلاتکلیفی و بمنظور اعتراض، از استاندار اردبیل درخواست صدور مجوز برای تحصن شده است.
توطئه های خطرناک آینده عراق را تهدید می کند
این رقص عربی ناشی از آزادی موصل در فضای شهر نیمه خرابه موصل اگر چه مرحمی است بر زخم سنگین توطئه استکبار بر مردم منطقه، لکن ..
مدیرکل و معاونین بهزیستی استان اردبیل در نشست خبری:
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل در نشست خبری رسانه ها با ارئه گزارشی از طرح جدید و عمکردها تاکید کرد: مسامحه و غفلت والدین از فرزندان خود بویژه فرزند پسر بیشتر است.
مدیرعامل شرکت فن آوری بن یاخته های رویان:
مرتضی ضرابی مدیرعامل شرکت فن آوری بن یاخته های سازمان علمی و پژوهشی سلول های بنیادی رویان در سفر به اردبیل گزارشی از اقدامات و آخرین یافته ها را ارائه کرد.
در سال زراعی جاری شرکت های خصوصی خرید گندم استان اردبیل در اقدامی غیر قانونی و تخلف آشکار «افت بار گندم» را بجای شرکت مبداء پای حساب کرایه رانندگان کامیون زده اند که موجب نارضایتی رانندگان شده است.
  

نیازمندیها