تازه ترین مطالب

معرفی مناطق گردشگری استان اردبیل


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به اردبیل:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به اردبیل گفت: بانک ها با سیستم ربوی اداره می شود و کنترل آن از دست من خارج است؛ اما مردم از دولت مطالبه کند.
طی گفتگو با آذرسلام مطرح شد/
حاج نادر جوادی مداح معروف اردبیل و مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان به انتشار مطلبی در فضای مجازی و کانالهای تلگرامی واکنش نشان داد.


اخبار ویژه

سومین جشنواره رسانه ای بسیج رسانه استان اردبیل با تجلیل از آثار برگزیده و خانواده شهدای مدافعان حرم شامگاه گذشته به کار خود پایان داد.
یادداشت/
ترامپ بعدا خواهد فهمید که چه کار بزرگی به نفع مسلمانان منطقه غرب آسیا انجام داده است.
توسط مخترع جوان و بسیجی اردبیلی:
مخترع بسیجی و جوان اردبیل پس از ساخت "لیفتراک کامیون" و "قایق دوچرخه ای" پیشرفته اینبار سیستم "پنوماتیک" ارز آور و جابجایی سهل و سریع غلات را ساخت.
نخبه سیاسی بسیجی در گفتگوی تفصیلی با آذرسلام:
پیچدیگی و درهم تنیدگی جوامع و بروز ناهنجاری های اجتماعی- تضاد فرهنگی- سیاست گذاری های مرتبط با مسائل مورد اشاره و بی معنی شدن مرزهای فرهنگی و اجتماعی می طلبد که با خود و جوامع خود روراست و واقع گرا باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد/
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درباره زمین وقفی (مرحوم مهدی باتمانقلنج) برای احداث بیمارستان و تعطیلی آن گفت: دلیل وقفه و تعطیل شدن آن اختلاف بین شهرداری و اوقاف است.
در خطبه این هفته نماز جمعه مطرح شد/
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: اینکه امکانات مواصلاتی یک استان سه ماهه حل شود و یک استان بیش از ده سال گرفتار شود، راه درستی برای مدیریت کشور نیست و باورها را تباه می کند.
  

نیازمندیها